Картридеры

loading
loading SanDisk USB-C SDHS/UHS-I/UHS-II
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB-C; Цвет: серебристый

loading Lexar USB 3.0 Professional XQD XR2
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0; Слоты под карты: XQD; Цвет: черный

loading Lexar USB 3.0 Professional XQD 2.0
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0; Слоты под карты: XQD; Цвет: черный

loading Lexar USB 3.0 Professional Dual-Slot
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0; Слоты под карты: SD, CompactFlash, SDHC, SDXC; Питание: от USB; Цвет: черный

loading Lexar USB 3.0 Professional CFast CR1
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0; Слоты под карты: microSD, CompactFlash, microSDHC; Цвет: черный

loading A-Data Lightning Card Reader Plus AI910
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 2.0, Lightning; Слоты под карты: SD, microSD; Дополнительно: Cертификат Apple MFi, Кабель USB/Micro-USB в комплекте; Питание: от USB; Цвет: белый

loading Ednet USB 2.0 на 6 слотов (85055)
loading показать 0

Картрідер EDNET USB 2.0 на 6 слотів - універсальний пристрій зчитування карт пам'яті, що дозволяє зчитувати і записувати інформацію більш ніж з/на 30 різних форматів карт пам'яті. Швидкість передачі даних до 480 Мб/с. Підтримує формати MS-PRO-DUO, MS-MG, M2, MS-PRO-MG, MS-ROW SD, Mini-SD, T-flash, Micro-SD, SDHC, MMC, RS MMC, CF, XD та ін.

loading SanDisk USB 3.0 SDHS/UHS-I/UHS-II
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0, USB 2.0; Слоты под карты: SD, SDHC, SDXC; Дополнительно: Портативный дизайн; Питание: от USB; Цвет: серебристый

loading Lexar USB 3.0, 25 in 1
loading показать 0

Картрідер Lexar USB 3.0 25 in 1 - надзвичайно універсальний картрідер, який підтримує 25 популярних форматів карт пам'яті. Завдяки технології SuperSpeed USB 3.0 забезпечую високошвидкісну передачу файлів зі швидкістю інтерфейсу USB до 500 Мб / с . Також підтримує підключення через USB 2.0. Картрідер має стильний портативний дизайн і USB-кабель.

loading Transcend RDC2K
loading показать 0

Смарт кард-рідер Transcend RDC2 з підтримкою технології On-The-Go було розроблено спеціально для мобільних телефонів і планшетів на базі Android, які оснащені USB-портом нового стандарту Type-C. Окрім стандартних слотів для карт пам'яті формату SD і microSD, RDC2 також має USB-роз'єм Type-A, за допомогою якого можна підключити флеш-накопичувач USB, клавіатуру або мишу до смартфону або планшету на базі ОС Android. Цей кард-рідер також підійде для роботи із сучасними ноутбуками, що мають роз'єм Type-C.. Кард-рідер Transcend RDC2 має два слоти для установки карт пам'яті SD і microSD (зверніть увагу, що одночасна установка двох карт пам'яті не підтримується). Слот для карт пам'яті SD підтримує носії типів UHS-I SDXC і SDHC, а слот для карт microSD чудово підійде для розширення обсягу вбудованої пам'яті смартфону. Дана модель карт-рідера неймовірно компактна і з легкістю вміститься в кишені, що прекрасно підійде для використання в діловій чи туристичній поїздці.

loading Transcend RDF9K USB 3.1/3.0 UHS-II Black
loading показать 0

Використовуючи всі переваги технології UHS-II, кард-рідер RDF9 USB 3.1 3.0 UHS-II дозволяє використовувати весь потенціал високошвидкісних карт пам'яті SDXC/SDHC UHS-II. RDF9 оснащений продуктивним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1 і демонструє неймовірно високі швидкості запису і читання даних, які досягають 260 і 190 МБ с, відповідно, даючи можливість професійним фотографам, відеооператорам і графічним дизайнерам оперативно переписувати відео високої роздільної здатності та зображення в форматі RAW. Крім цього, кард-рідер оснащений слотами для карт пам'яті CompactFlash, microSD і Memory Stick, забезпечуючи своєму власникові можливість роботи з різними типами носіїв з використанням одного компактного універсального пристрою.

loading Transcend RDF2 USB 3.0 CFast
loading показать 0

Кард-рідер Transcend CFast RDF2 створений для професійних кінематографістів, які потребують максимальної пропускної спроможності, яку здатні забезпечити карти пам'яті CFast. Завдяки інтерфейсу SuperSpeed ​​USB 3.0, RDF2 демонструє найвищу швидкість передачі даних, яка може досягати 500 МБ на секунду що в 10 разів перевищує максимальну пропускну здатність інтерфейсу USB 2.0. З цими кард-рідерами професійні користувачі зможуть заощадити свій дорогоцінний час, переписуючи аудіофайли високої якості, і повністю зосередитися на своїй роботі. Компактний і зручний дизайн корпусу дозволить їм з легкістю захопити з собою цей пристрій, коли їм необхідно переміститися зі студії на знімальний майданчик.

loading SanDisk USB 3.0 SDHS/UHS-I/UHS-II Black
loading показать 0

SanDisk USB 3.0 SDHS/UHS-I/UHS-II призначений для використання з картами пам'яті SD UHS-II. Цей кард-рідер надає швидкість, що професійні фотографи та відеооператори потребують, для швидкого завантаження фотографій з високою роздільною здатністю і відео високої чіткості. Інтерфейс USB 3.0 підтримує швидкість передачі даних до 500 Мб/ с щоб зробити ваш робочий процес більш ефективним до 10 разів швидше, ніж USB 2.0. Пристрій компактний і портативний. Крім того, він сумісний з USB 2.0 інтерфейсами, UHS-I і не-UHS cards2 SD.

loading Ednet 85240
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 3.0; Слоты под карты: CompactFlash, T-Flash; Цвет: черный

loading Ednet 85241
loading показать 0

Тип: внешний; Подключение: USB 2.0; Слоты под карты: CompactFlash, T-Flash; Цвет: черный

Вход в личный кабинет