Аксессуары для 3D-устройств

loading
loading XYZ printing Набор нити 1.75мм PLA PLAY для ручки 3D (6 цветов)
loading показать 0

Тип: Нить; Цвет: Разноцветный; Материал: PLA ;

loading Polaroid Набор нити 1.75мм PLA для ручки 3D Polaroid PLAY (20 цветов)
loading показать 0

Тип: Нить; Цвет: Черный, Белый, Желтый, Зеленый, Красный, Фиолетовый, Оранжевый, Синий, Золотистий, Розовый, Серебристый, Темно-зеленый, Прозрачный, Серый, Шоколадный, Темно-синий, Флуоресцентный красный, Флуоресцентный синий, Флуоресцентный зеленый, Флуоресцентный желтый; Материал: PLA ;

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, желтый
loading показать 0

Спеціальна нитка (філамент) жовтого кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Філамент із біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, зеленый
loading показать 0

3D друк стане простішим та якіснішим із видатковим матеріалом німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду яскраво зеленого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому пакеті та у фірмовій картонній упаковці. Вага нитки - 500 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, красный
loading показать 0

Високоякісний філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу, який отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Котушка з ниткою червоного кольору запаковані у вакуумну поліетиленову упаковку та у фірмову картонну упаковку. Вага нитки – 500 г., стабільний діаметр 1,75 мм. Виробник радить використовувати PLA-нитку у якості видаткового матеріалу для 3D-принтерів Fischertechnik. Нитки німецького виробника мають насичені кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, прозрачный
loading показать 0

Видатковий матеріал для 3D принтера у вигляді нитки з нешкідливого поліактиду забезпечить точний, якісний друк і відмінне виконання виробів. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik діаметром 1, 75 мм. Під час плавлення та друку вона не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісного прозорого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, серебряный
loading показать 0

Набір сріблястих ниток із поліактиду для 3D принтера – видатковий матеріал, який допоможе втілити найнеймовірніші прояви фантазії. Філамент діаметром 1, 75 мм, не містить токсичних шкідливих речовин; під час плавлення та друку не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісної нитки для 3D принтера. Такої кількості матеріалу достатньо для створення найрізноманітніших виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, синий
loading показать 0

PLA пластик для 3D принтера бренду fischertechnik - високоякісний пластик німецького виробника із стабільним діаметром нитки 1,75 мм, у вакуумній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу. Полілактид отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення запах матеріалу слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику є злегка глянсова фактура. Колір нитки – блакитний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від Fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Рекомендований вік: від 14 років.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/0.5 кг PLA, черный
loading показать 0

Філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik - високоякісна пластикова нитка із стабільним діаметром 1,75 мм. Намотування на котушку якісне та рівне, комплект постачається у поліетиленовому пакеті та у стильній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – матеріалу, що відомий своєю екологічністю. Його отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення його запах слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Колір нитки – чорний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Підходить для поверхонь як з підігрівом, так і без. Рекомендований вік: від 14 років.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/50 г PLA, черный
loading показать 0

Спеціальна нитка (філамент) чорного кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка виготовлена з біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/50 г PLA, синий
loading показать 0

Філамент у вигляді нитки для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Видатковий матеріал для 3D-друку виготовлений із нешкідливого поліактиду. Під час плавлення і друку запах матеріалу ледве виражений. Нитка діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/50 г PLA, серебреный
loading показать 0

PLA-пластик для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із нетоксичного матеріалу – поліактиду (PLA) сірого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Німецький бренд рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

loading fischertechnik Нить 1.75мм/50 г PLA, прозрачный
loading показать 0

PLA-нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду прозорого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику, присутня злегка глянсова фактура. Рекомендований вік: від 14 років.

Вход в личный кабинет