Электрощетки зубные

loading
loading Philips Sonicare DiamondClean HX9342/02
loading показать 0

Тип: зубные; Назначение: взрослая; Тип головки-насадки: сменная; Зубной центр: насадки для чистки зубов; Технология чистки: звуковая; Цвет: белый;

loading Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14
loading показать 0

Тип: зубные; Назначение: взрослая; Тип головки-насадки: сменная; Зубной центр: насадки для чистки зубов; Технология чистки: звуковая; Цвет: белый с серым;

loading Philips Sonicare EasyClean HX6511/50
loading показать 0

Тип: зубные; Назначение: взрослая; Тип головки-насадки: сменная; Зубной центр: насадки для чистки зубов; Технология чистки: пульсирующая, звуковая; Цвет: зеленый;

loading Philips Sonicare AirFloss HX8012/07
loading показать 0

Змінні насадки Sonicare AirFloss ефективно видаляють зубний наліт та забезпечують дбайливий догляд за ротовою порожниною. Насадки з направляючим накінечником очистять зуби навіть у важкодоступних місцях за допомогою технології мікроструї з найдрібніших крапель води і потоку повітря. Насадки AirFloss запобігають розвитку карієсу та покращують здоров’я ясен.

loading Philips Sonicare For Kids HX6032/33
loading показать 0

Змінні насадки для зубної щітки Sonicare For Kids забезпечують комфортне використання та делікатно очищають дитячі зуби. Унікальна звукова технологія передає імпульси від ручки до насадки, завдяки чому відбувається ефективне очищення лінії ясен та навіть важкодоступних місць. Чистячі насадки Sonicare For Kids підходять тільки для зубної щітки For Kids.

loading Philips Sonicare AirFloss HX8211/02
loading показать 0

Зубна щітка AirFloss очищає ротову порожнину всього за 30 секунд. За допомогою технології мікроструї з найдрібніших крапель води та потоку повітря, щітка ефективно видаляє зубний наліт навіть в важкодоступних місцях. В ручці прибору розташований резервуар, який можна наповнювати ополіскувачем для рота або водою. Направляючий накінечник допоможе правильно розмістити насадку.

loading Philips Sonicare For Kids HX6322/04
loading показать 0

Електрична звукова зубна щітка Philips Sonicare For Kids в ігровій формі навчить Ваших дітей дбати про ротову порожнину. За допомогою додатку Philips Sonicare For Kids, діти навчаються правильній техніці очищення зубів . Додаток синхронізує дані з дитячої звуковий зубною щіткою через Bluetooth. До комплекту входять веселі наліпки для зміни дизайну ручки на щітці.

loading Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01
loading показать 0

Електрична зубна щітка Philips Sonicare HealthyWhite+ забезпечує бережне очищення та ефективне відбілювання зубів. Чистяча насадка DiamondClean оснащена щетинками середньої жорсткості в формі ромбу, які ефективно боряться з нальотом, відбілюють та полірують зуби. Це надійних догляд за всією ротовою порожниною.

loading Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04
loading показать 0

Електрична звукова зубна щітка Philips Sonicare DiamondClean поєднує в собі стильний дизайн та ефективне очищення всієї ротової порожнини. Чистяча насадка DiamondClean забезпечить глибоке і дбайливе очищення та усуне потемніння на емалі, за допомогою чого зуби стануть помітно білішими за короткий час. До комплекту входить дорожній зарядний чохол з USB і стакан із зарядною базою.

loading Philips Sonicare ProResults HX6014/39
loading показать 0

Стандартні насадки підходять для будь-якої зубної щітки Philips Sonicare зі змінними насадками, окрім моделей PowerUp Battery и Essence. Чистячі насадки Philips Sonicare мають особливу форму щетинок, які повторюють форму зубів та очищають навіть важкодоступні місця. Насадки легко знімаються та встановлюються на зубну щітку, тому процес обслуговування принесе тільки задоволення.

loading Philips Sonicare Diamond Clean HX6062/07
loading показать 0

Змінні насадки для зубної щітки Philips Sonicare DiamondClean забезпечують дбайливий догляд за всією ротовою порожниною. Насадки видаляють зубний наліт, мають відбілюючий ефект та запобігають появі карієса. Насадки підходять для всіх щіток Philips Sonicare, окрім моделей PowerUp Battery і Essence. Підходить для використання після професійного відбілювання зубів.

loading Philips Sonicare Diamond Clean HX6064/33
loading показать 0

Стандартні насадки для звукової зубної щітки забезпечують максимальний ефект очищення та догляд за ротовою порожниною. В центрі насадки розташовані густі щетинки ромбовидної форми, які ефективно видаляють потемніння з емалі, надаючи зубам білосніжного вигляду. Насадки підходять для всіх щіток Philips Sonicare, окрім моделей PowerUp Battery і Essence.

loading Philips Sonicare Adaptive Clean HX9042/07
loading показать 0

Насадки AdaptiveClean для електричної зубної щітки повторюють форму зубів та ясен, тому забезпечують ефективне очищення всієї ротової порожнини. Гнучкі ребра та щетинки насадок поглинають зайвий тиск, тому ясна та зуби захищені навіть при інтенсивному використанні. Насадки підходять для всіх щіток Philips Sonicare, окрім моделей PowerUp Battery і Essence.

loading Remington RS401 Sonicfresh
loading показать 0

Змінні насадки Remington RS401 призначені для зубних щіток Remington Sonicfresh SFT-100 і SFT-150. За допомогою таких насадок, Ви отримаєте професійний догляд за всією ротовою порожниною. Кільця на основі мають різні кольори, тому кожен член сім’ї може обрати персональну щітку-насадку.

Panasonic EW-DL82
Panasonic EW-DL82 от 3309 грн. до 3309 грн.

Електрична зубна щітка Panasonic EW-DL82 стане для Вас незамінним помічником для швидкого видалення нальоту в домашніх умовах. За допомогою алмазної форми щетинок, зубна щітка швидко усуває наліт та придає відбілюючий ефект зубам. Щітка підходить для щоденного користування та не потребую спеціального догляду. Panasonic EW-DL82 оснащена водонепроникним корпусом та працює від акумулятора до 90 годин. 

Модели
loading EW-DL82-W820 зубные пульсирующая аккумулятор белый от 3309 грн. до 3309 грн. Сравнить цены(11)
показать 0

Вход в личный кабинет